ROZPOČTÁR (vodohospodárske technológie)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii ROZPOČTÁR.
Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti vodohospodárstva. Vhodnému kandidátovi sa otvára možnosť prehĺbiť svoje znalosti, nielen pri tvorbe rozpočtov ale dostanete príležitosť rozvíjať sa v oblasti nákupu.
Vašou náplňou práce bude:
- Zostavovanie cenových kalkulácií
- Kontrola stavebných rozpočtov a cenových ponúk
- Dopytovanie materiálu a technológií
- Komunikácia s dodávateľmi
- Analýza cien dodávateľov
- Evidencia cenových kalkulácii
- Vyhľadávanie nových dodávteľov
- Vyjednávanie cien
- Účasť na obhliadkach stavby
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie stavebného alebo strojno-technologického zamerania
- Skúsenosť s rozpočtovaním stavieb VÝHODOU
- Skúsenosť s vodohospodárskymi stavbami veľkou VÝHODOU
- Prax s prípravou ponúk a cenovými kalkuláciami
- Samostatnosť, precíznosť, tvorivosť a chuť pracovať
- Znalosť CENKROS VÝHODOU nie podmienkou
- Analytické a matematické myslenie
- Skúsenosť so zrátavaním potrubných rozvodov veľkou VÝHODOU
Benefity
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť home office
- Práca v stabilnej spoločnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111