Si správny GAMER a ovládaš NEMECKÝ a ANGLICKÝ jazyk?

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Informatika - správa systémov, Služby
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
Poznáš počítačové hry od spoloč nosti Ubisoft a chceš pomáhať ostatným hráčom aby svoju hru dotiahli až do konca? Tak máme pre teba dobrú príležitosť ako robiť to, čo ťa vždy bavilo vo voľnom čase.
A čo ťa čaká?
- Budeš robiť technický suport pre hráčov hier
- Komunikovať prostredníctvom emailu alebo chatu
- Riešiť požiadaviek hráčov
- Budeš robiť prácu svojich snov!
*Vysoké platové ohodnotenie podľa relevatných pracovných skúseností (zákaznícky servis, technická podpora)
Požadujeme
A koho hľadáme?
Hľadáme milovníkov hier, PC a herných konzol ktorý majú NEMECKÝ a ANGLICKÝ jazyk na úrovni B2.
* Ako konzultačná spoločnosť nievieme poskytnúť pomoc pri vybavovaní pracovného povolenia pre záujemcov z tretích krajín.
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111