ÚČTOVNÍCI POZOR!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zužitkujte svoje nadobudnuté skúsenosti na novej pozícii.
Venovať sa budete účtovaniu, mesačným uzávierkovým aktivitám, ale aj rekonciliáciám. Boli by ste taktiež kontaktný bod (interný aj externý) pre otázky týkajúce sa rezerv a spolupracovali by ste s globálnym tímom.
Požadujeme
Potrebná je aspoň dvojročná skúsenosť s účtovníctvom- aj čiastkovým (došlé alebo vyšlé faktúry) a komunikatívna znalosť anglického jazyka, keďže budete komunikovať denne s kolegami a nadriadenými. Vašou výhodou by bola znalosť SAP-u, ale nie je to podmienkou.
Benefity
Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111