HLAVNÝ ÚČTOVNÍK/ÚČTOVNÍČKA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracovná náplň:
- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- Kompletizácia a spracovanie uzávierok na mesačnej a ročnej báze
- Príprava výkazov (Súvaha, Výkaz ziskov a strát)
- Zodpovednosť za hlavné uzávierky
- Reporting
- Spolupráca s auditormi, daňovými a bankovými subjektmi
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Výborná znalosť anglického jazyka podmienkou
- Prax vo vedení komplexného účtovníctva minimálne 2 roky podmienkou
- Znalosť Slovenských a medzinárodných účtovných štandardov
- Skúsenosť so SAP-om výhodou
- Profesionálny prístup a zodpovednosť
Benefity
- Zázemie stabilnej úspešnej spoločnosti
- Veľmi zaujímavé platové ohodnotenie
- Príjemné pracovné prostredie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111