Accountant with SAP

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Super zmena pre komplexných účtovníkov alebo GL účtovníkov!
Konečne pozícia, kde okrem účtovania budeš aj analyzovať, reportovať a rekonsilovať účty. Prehĺbiš svoje účtovné chápanie ešte viac ako doteraz a budeš oveľa sebavedomejší čo sa týka logiky účtovania, programu SAP.
- komplexné účtovníctvo hlavnej knihy
- účasť na tranzícii procesov, projektoch
- možnosť podieľať sa na zlepšovaní procesov na platforme SAP aj mimo nej
- IFRS reporting
- pravidelné závierky
- komplexné účtovné a analytické aktivity pre danú krajinu
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- minimálne 2 roky skúseností v účtovníctve hlavnej knihy (komplexné účtovníctvo)
- pochopenie princípu podvojného účtovníctva, logika účtovania
- komunikatívna úroveň anglického jazyka- B2
- výborné komunikačné schopnosti
- skúsenosť s programom SAP - podmienka
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk