SENIOR IFRS ÚČTOVNÍK A REPORTING ŠPECIALISTA (Nie je potrebný SAP)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáte si job v účtovníctve ?
Vyhovuje Vám prostredie a benefity medzinárodných firiem?
Myslíte, že prišiel čas na zmenu?
Na danej pozícii budú náplňou práce zložité účtovné operácie na úrovni hlavnej knihy podľa IFRS štandardov za pridelené krajiny a denná komunikácia s nimi, odsúhlasovanie a čistenie účtov, mesačné závierky, príprava podkladov pre audit, testing nových softvérov (ak ste šikovný a baví Vás to), školenie nováčikov a mnoho iného.
Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na gabriela.nankova@grafton.sk
Požadujeme
Kľúčové kritériá:
- Ekonomické vzdelanie
- 2 - 5 skúseností v komplexnom účtovníctve/ GL účtovníctve
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka (denná komunikácia so zahraničím)
- Znalosť IRFS a Slovenských účtovných štandardov
Benefity
- finančný benefit
- jazykové kurzy
- možnosť rotovať interne v rámci firmy
- gastro lístky plne hradené firmou
- odborné školenia a kurzy
- participácia na projektoch spojených s transition
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk