MARKETING ASISTENT/-KA Part-Time

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
5 - 5 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Študuješ a vidíš sa v marketingu? Si kreatívny, dynamický a nadaný, ovládaš BEZCHYBNE slovenčinu a angličtinu slovom i písmom, rýchlo sa učíš, na internete si ako doma, možno hľadáme práve teba!
Na pozícii MARKETING ASISTENT/-KA Part-Time bude tvojou hlavnou náplňou práce:
- Administratívna a organizačná podpora marketingového oddelenia
- Podielanie sa na príprave marketingových aktivít spoločnosti
- Zodpovednosť za pridelené projekty
- Pravidelná príprava štatistík, reporting
- Copywriting, príprava textov
- Preklady marketingových materiálov z a do anglického jazyka
- Zdielanie obsahu na sociálnych sieťach – Facebook
- Podielanie sa na príprave eventov spoločnosti
Zaujala Vás táto pozícia? Čítajte pozorne ďalej.
Do výberového procesu budú zaradení výhradne uchádzači, ktorí zašlú svoj životopis a prezentáciu o sebe vo forme PPT alebo PREZI v rozsahu 4 strán na uvedený kontakt. V prípade, že sa vám nepodarí pripojiť prezentáciu, pošlite ju priamo na e-mailovú adresu: fini.federica@grafton.sk
Pozícia je vhodná pre študentov VŠ so zameraním na marketing ideálne 3. alebo 4. ročníka. Rozsah práce je 20 hodín týždenne.
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Študent VŠ so zameraním na marketing výhodou
- Bezchybná znalosť slovenského jazyka
- Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- Chuť vzdelávať sa v oblasti Marketingu
- Dynamická osobnosť
- Dobrá znalosť MS Office, najmä PPT, Excel
Benefity
-Práca v príjemnom prostredí stabilnej spoločnosti
-Mladý kolektív
-Možnosť kariérneho rastu
-Zaujímavé team-buildingové akcie
a mnohé iné.. :-)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk