SENIOR RECRUITER v medzinárodnej spoločnosti 1 700 - 2 200 €

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka ťa oblasť Human Resources a túžiš byť súčasťou medzinárodného HR tímu? Chceš využiť svoje jazykové znalosti pri komunikácii so zahraničnými kandidátmi a manažérmi? Vieš zvládať náročné situácie a určovať si priority? Tak neváhaj a pošli svoj životopis!
Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá do svojho Bratislavského tímu hľadá šikovného človeka na pozíciu SENIOR RECRUITER.
Náplň práce:
- Zodpovednosť za definovanie stratégií získavania talentov
- Plná zodpovednosť za náborový proces
- Poskytovať poradenstvo a budovať partnerstvo s „hiring“ manažérmi
- Komunikácia s ostatnými manažérmi spoločnosti
- Rozvíjať pozitívne propagovanie spoločnosti a značky
- Pravidelný reporting
Požadujeme
Úspešný kandidát musí spĺňať:
- minimálne 2 roky skúseností s náborom
- výborná znalosť anglického jazyka
- vyzreté a profesionálne vystupovanie
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
Benefity
- Trinásty plat
- Jazykové kurzy
- Sick day
- Príspevok pri svadbe
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok pri okrúhlom jubileu
Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111