Manažér projektov globálneho webového centra

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Marketing a reklama, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 100 - 4 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme vysoko motivovaného a skúseného manažéra pre prezentácie produktov na webových stránkach IT spoločnosti. Budete zodpovedný za využitie metodológie PMO na vytvorenie projektových plánov, ktoré budú zodpovedať potrebám zainteresovaných strán a poskytnú podporu celosvetovej digitálnej / webovej stratégie.
Ako manažér projektu budete potrebovať skúsenosti pri tvorbe projektových plánov, riadení individuálnych termínov a cieľov:
- Zachytiť a sledovať metriky projektu / programu a taktiež zodpovednosť za analýzu
- Hodnotiť zmeny požiadaviek, určiť ich vplyv na rozpočet, čas a riziko.
- Informovať zainteresované strany / sponzorov, predvídať operačné a taktické riziká a ich sledovanie.
- Objasniť, identifikovať a sledovať požiadavky a problémy, ich následné odstránenie,
Budete tiež zodpovední za spoluprácu s medzinárodnými tímami (obchod, marketing, design, technická podpora atď.) vo viacerých časových pásmach.
V spoluprácu s podnikovými digitálnymi / webovými implementačnými tímami a marketingom budete podporovať segment produktov na prebiehajúce digitálnych a eCommerce kampane (spolupráca na nastavaní stratégií).
Budete mať možnosť presadiť alternatívne spôsoby riešenia problémov a robiť odporúčania týkajúce sa strategických smerov, ktoré majú priamy vplyv na existenciu veľkej medzinárodnej spoločnosti, ziskovosť a konkurencie schopnosť spoločnosti na trhu.
Požadujeme
Hľadáme kandidáta, ktorý spĺňa nasledujúce požiadavky:
- Aspoň 5 ročné skúsenosti s projektovým riadením v rámci digitalizácie, prípadne skúsenosť s digitálnym marketingom, alebo manažmentom produktov
- Praktické skúsenosti s e-commerce, skúsenosti s analýzou webových stránok pomocou rôznych nástrojov na analýzu, vrátane nástrojov Adobe a Google Analytics
- Veľkou výhodou je skúsenosť s prácou v medzinárodnom tíme
- Plynulá znalosť anglického jazyka – denná komunikácia s tímom v anglickom jazyku
Benefity
Táto spoločnosť ponúka Home Office, bohatý sociálny program, sick days, tréningový a rozvojový program ale aj veľmi atraktívny plat, finančný bonus a mnoho iného :)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111