PRÁCA PRE ŠTUDENTOV: Krátkodobá podpora účtovného oddelenia

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
5 - 5 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Náš klient, medzinárodná spoločnosť momentálne hľadá podporu na účtovné oddelenie na krátkodobú výpomoc (20-30 hod/týždeň), pričom náplň práce by bola:
- Tlačenie, skenovanie, archivovanie dokumentov
- Zadávanie faktúr do interného systému
- Administratívna pomoc na účtovnom oddelení
- Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného
Kontrakt na 20-30 hodín do týždňa do konca roka 2018 s možnosťou predĺženia.
Miesto výkonu práce: Apollo Business Center.
Požadujeme
- študent SŠ alebo VŠ
- Skúsenosť s prácou na PC
- Spoľahlivosť, detailnosť a ochota pomôcť
Benefity
Spoločnosť ponúka flexibilný pracovný čas, príjemnú rodinnú atmosféru, fitness centrum v tej istej budove a okrem iného veľa ďalších atraktívnych benefitov.
Tešíme sa na Vaše CV!
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122