HEAD OF REPORTING AND ACCOUNTING

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 400 - 4 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracovná príležitosť pre skúseného tím lídra alebo manažéra/ku z oblasti financií, ktorý/á nemá problém s komunikáciou a prezentovaním v anglickom jazyku.
Náplň práce zahŕňa:
- Štatutárny reporting pre pridelené entity ako aj reporting a prezentácie pre vyšší manažment a CFO
- Dohľad nad externým auditom a hlavná kontaktná osoba pre interný aj externý audit
- Vedenie a rozvoj tímu reportingových špecialistov
- Zodpovednosť za presnosť a včasnosť výsledkov tímu
- Zodpovednosť za dodržiavanie lokálnych a interných nariadení
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne 7 rokov skúseností s vedením ľudí v oblasti účtovníctva, auditu a pod.
- Ovládanie US GAAP alebo IFRS je podmienkou
- Bezproblémová a plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- Schopnosť rýchlo sa učiť, výborné prezentačné a komunikačné schopnosti
Benefity
Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk