Manazer vyroby

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Manažment, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 200 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti vo Vrábľoch na pozícii Výrobný manažér
Vašou náplňou práce bude:

- Organizovanie a riadenie činnosti pracovníkov vo výrobe, ich hodnotenie a motivácia
- Priame vedenie supervízora výroby a inžiniera údržby
- Zabezpečenie plynulosti a bezporuchovosti výroby a plnenie výrobného plánu, sledovanie KPI´s
- Analýza výrobného procesu a spolupodieľanie sa na zlepšovacom procese
- Zabezpečenie produktivity a efektivity výrobného procesu
- Spolupodieľanie sa na investičných projektoch
- Identifikácia, hodnotenie a riadenie rizík a možností
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce podmienky:
- VŠ vzdelanie technického smeru
- Relevantné skúsenosti vo výrobnej spoločnosti
- Min. 5 rokov skúseností na obdobnej pozícii
- Plynulá znalosť anglického jazyka
- Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
- Silné logické a analytické schopnosti, orientácia na výsledky
- Znalosť v používaní MS Office a ERP systémov
- Ochota cestovať v rámci EU
Benefity
- služobné auto
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk