Junior Python developer (Data Analytics projekt)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 450 - 2 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš vedieť, ako sa pracuje s dátami v úspešných globálnych firmách? Si absolvent a láka Ťa Python?
Toto je pozícia vhodná aj pre Teba - stačia junior programátorské skúsenosti a znalosti z VŠ.
Budeš vyvíjať v Pythone a veľa sa učiť - o programovaní, Python, JavaScripte a spracovaní dát. Spolupracovať budeš v menšom tíme SW developerov, ktorí Ťa vedia veľa naučiť.
Čomu sa budeš venovať:
- SW vývoj nových funkcionalít v Pythone do platformy na spracovanie dát
- customizácia modulov, aby sedeli potrebám klientov vo finance/banking sektore
- zastrešenie integrácie s ďalším enterprise SW
- práca na komplexnom projekte - od požiadavky až po finálnu implementáciu, podieľanie sa na analýze aj testovaní
- technológie: Python, Jinja2, JavaScript, Backbone.js, Underscore.js, GIT
- vývoj je vedený Scrumom a samozrejmosťou je CI/CD
Požadujeme
- skúsenosť so SW vývojom v Pythone (postačuje aj školská skúsenosť)
- znalosti JavaScriptu alebo motivácia učiť sa aj FE vývoj
- angličtina na pokročilej úrovni: schopnosť verbálne komunikovať
- ukončené VŠ vzdelanie v IT odbore
Benefity
- extra dovolenka nad rámec zákona
- finančný bonus
- kompenzácia nadčasov
- kurzy nemčiny
- široké možnosti vzdelávania
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111