CHÝBAJÚ TI SKÚSENOSTI Z HR? ZÍSKAJ ICH U NÁS CEZ ABSOLVENTSKÚ PRAX!

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
129 - 129 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš chuť pracovať v HR, ale chýba Ti prax?
Si evidovaný/á minimálne 1 mesiac na ÚPSVaR v KE a máš do 26 rokov?
Ak áno, neváhaj a pošli nám svoj životopis.
Ponúkame možnosť na 6 mesiacov okúsiť prostredie personálnej agentúry.
Tvojou náplňou práce bude:
- Pre-selekcia životopisov
- Práca s databázou
- Vyhľadávanie vhodných kandidátov
- Telefonický kontakt s kandidátmi
- Reporting
- Práca na recepcii
Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 3-6-tich mesiacov
Požadujeme
- evidencia na ÚPSVaR po dobu minimálne jeden mesiac je nevyhnutnou podmienkou
- VŠ alebo SŠ vzdelanie - personálny manažment, ekonómia je výhodou
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- vek do 26 rokov ( zákonná podmienka pre AP )
- príjemný telefonický a osobný prejav
- znalosť MS Office ( najmä MS Excel, MS Word, PowerPoint )
- komunikatívnosť, ochota učiť sa
- schopnosť práce v tíme ako aj samostatne
Benefity
- získanie praktických skúseností pre absolventov VŠ v oblasti recruitmentu a HR
- získanie prehľadu pri inzercii, sourcingu, práci s kandidátmi a zdrojmi
- získanie prehľadu o top zamestnávateľoch na východnom SVK
- zaujímavá práca v priateľskom pracovnom tíme v centre Košíc
- možnosti kariérneho rozvoja a podpora pri ďalšom uplatnení sa na trhu práce
- teambuildinové aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111