Projektový manažér - automotive

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Galanta
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Iné, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii:
Projektový manažér Automotive
Vašou náplňou práce bude:
- vytváranie a vykonávanie projektovej, plánovacej činnosť v oblasti výroby a prevádzky lisovacích nástrojov ako aj ostatných
zariadení, potrebných k výrobe plastových dielov a montážnych zostáv pre automobilový priemysel, od zákazníckej požiadavky na naceňovanie projektu, až po koniec životnosti (predséria, séria, servis, koniec životnosti)
- sledovanie doručiteľnosti projektu, s použitím vhodných nástrojov
- aktívna komunikácia so zákazníkom a vedením firmy
- spracovávanie meniacich sa potrieb a požiadaviek, s ohľadom na ekonomický dopad a znižovanie nákladov
- monitorovanie, analýza rizík s ohľadom na efektívne dosiahnutie požadovaných vlastností produktu a procesu, riadenie potrebných zmien vo výrobnom procese a príprava hodnotení efektivity procesov - FMEA
- identifikácia potrebných zdrojov v rámci projektovej prípravy, spracovávanie a plánovanie s Projektovým teamom
- vytváranie a koordinovanie projektových tímov, kontrola výstupov
- efektívna aplikácia metodík a dodržiavanie projektových noriem – ISO IATF ,VDA, QS9000
- monitoring, hodnotenie a reporting projektu a jeho priebehu, priraďovanie individuálnych zodpovedností a kontrola ich plnenia
- zabezpečovanie projektovej dokumentácie, jej aktuálnosti a zálohovania,ako aj úplnosti a správnosti projektových dát v systémoch SAP a PALSTAT
- implementácia a riadenie projektových zmien
- reporting projektov a ich výsledkov
- komunikácia so zahraničnými zákazníkmi(AJ,NJ)
Požadujeme
- komunikatívna znalosť (B2) anglického alebo nemeckého jazyka NEVYHNUTNÁ!
- znalosť metodológií FMEA, VDA 6.3, IATF podmienkou
- skúsenosti s projektovým managementom v automotive podmienkou
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- silná orientácia na ciele
- technické myslenie
- tímový hráč
Benefity
- mladý, motivovaný kolektív
- výborná pracovná atmosféra
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk