Business Intelligence Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Ponúkame fantastickú príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť v Košiciach, ktorá aktuálne zháňa nový prírastok do svojho tímu na pozíciu Business Intelligence Developer !
- O čo ide : hľadá sa priateľský a usmievavý kolega, ktorý je skutočným majstrom v práci s Excelom a hovorí plynule po anglicky. Tvojou úlohou bude úzko spolupracovať s tímom auditorov,taktiež budeš spracovávať množstvo dát, sledováť ich správnosť a dozerať na uzávierky.
- Zároveň budeš vytvarať tooly a vymýšľať nové riešenia, ktorými si túto prácu ďalej uľahčíte.
- Medzi tvoje úlohy bude patriť aj komunikácia so všetkými kolegami podieľajúcimi sa tejto prácii naprieč oddeleniami, takže dúfame,že si aspoň trošku extrovert a táto činnosť bude pre teba skôr zábavou než povinnosťou.
Požadujeme
- Hľadáme kandidáta s naozaj pokročilou znalosťou MS Excel, to znamená že máš v malíčku prácu s Big Data, náročnejšie vzorce, VBA, funkcie ako VLOOKUP, kontingenčné tabuľky, filtrovanie atď...
- Hovoríš plynule po anglicky
- Veľkým plusom (hoci nie nutnosťou) je, ak máš skúsenosti s databázam (SQL), prípadne aj s nejakými inými programovacími jazykmi
- A nakoniec - musíš byť tímový hráč, ktorí bude kolegom oporou
Benefity
- práca v skvelom kolektíve
- zaujímavé finančné bonusy k výnimočným životným príležitostiam
- oficiálne i neoficiálne teambuildingy
- ak sa osvedčíš - značná časová flexibilita
- a samozrejme štandard, akým sú stravné lístky, možnosť Home Office atď
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk