ÚČTOVNÍK/EKONÓM

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite svoje bohaté skúsenosti v komplexnom účtovníctve a prihláste sa na pozíciu ÚČTOVNÍK/EKONÓM, ktorého v súčasnosti hľadáme.
Náplň práce zahŕňa:
- Kompletné spracovanie účtovnej agendy
- Spracovávanie došlých a vyšlých faktúr, bankových výpisov, interných dokladov
- Účtovanie banky, pokladne, majetku, odpisov
- Komunikácia s orgánmi štátnej správy (daňový úrad, Sociálna poisťovňa)
- Spracovanie daňových priznaní, DPH
- Mesačná a ročná účtovná závierka
- Vypracovávanie štatistík pre štatistický úrad
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- Min. 3 roky praxe na pozícií samostatného účtovníka
- Plynulá znalosť anglického jazyka- B2
- Prehľad v slovenskej daňovej a účtovnej legislatíve
- Samostatnosť
- Zmysel pre detail
- Dobré komunikačné zručnosti
Benefity
Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú prezentované samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111