PROCESS ENGINEERING MANAŽÉR

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej automotive spoločnosti na pozícii PROCESS ENGINEERING MANAŽÉR.
- Zodpovednosť za vedenie procesných inžinierov v rámci podniku
- Zabezpečenie plynulého chodu výrobných zariadení
- Zodpovednosť za nastavovanie nových a úpravu existujúcich procesov
- Zodpovednosť za projekty neustáleho zlepšovania a lean
- Spolupodieľanie sa na riadení nových projektov
- Zodpovednosť za prípravu a dodržiavanie finančných budgetov
- Spolupráca s oddeleniami výroby, maintenance, kvality, nákupu a logistiky
- Zavádzanie a implementácia moderných nástrojov na riadenie procesov
- Motivovanie zamestnancov
Požadujeme
- VŠ vzdelanie technického smeru
- Min. 3 roky praxe vo výrobnom podniku v oblasti vedenia procesov alebo výroby
- Silná osobnosť schopná robiť samostatné rozhodnutia
- Technické a analytické myslenie
- Zmysel pre detail
- Aktívny prístup k riešeniu problémov
- Tímový hráč
- Flexibilita
- Ochota cestovať
- AKTÍVNU ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA
- Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou
Benefity
Budú prezentované na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321