JUNIOR ÚČTOVNÍK (účtovanie medzi pobočkami)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnost na pracovnej pozícií JUNIOR ÚČTOVNÍKA (účtovanie medzi pobočkami).
Náplň práce:
- Regulácia došlých a vyšlých faktúr
- Zodpovednosť za verifikáciu a načítanie faktúr
- Kontrola faktúr, zisťovanie možných chýb, návrh konkrétnych riešení a ich odstránenie
- Zaznamenávanie dát z faktúr do interného systému
- Aktívna komunikácia v anglickom jazyku (ústna aj písomná forma)
- Pravidelný reporting
- Ostatné úlohy podľa pokynov nadriadeného
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Prax v oblasti účtovníctva/faktúr - podmienkou
- Znalosť programu MS Excel a programu SAP výhodou
- Orientácia na detail
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111