Drupal Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Si špecialista na Drupal a chceš pracovať na Drupal 7 profile "na mieru"? Okrem toho sa budeš podielať na jedinečnom Drupal projekte a to všetko v modernom vývojárskom centre.
Čo budeš robiť:
- spolupracovať na migrácii webov z Drupal 7 na Drupal 8
- tvoriť a inovovať moduly na mieru pre Drupal 7 pre viac než 40 webov z rôznych krajín
- vyvíjať centralizované moduly a integrovať ich s ostatnými webservismi cez Drupal API
- hrať sa s UX a uľahčovať tak prácu s webom pre zákazníkov, s veľkým dôrazom na "user experience" pre mobilnú platformu
- podielať sa na novom medzinárodnom Drupal 8 projekte
- využívanie SCRUM metodiky, GIT, Bitbucket, JIRA
Požadujeme
- skúsenosť s vývojom v Drupale
- PHP a znalosti OOP aj precedurálneho programovania
- skúsenosti HTML, JS a SQL
- vzdelanie v technickej oblasti
Benefity
Možnosť získať 20% bonus štvrťročne
Flexibilný pracovný čas
Home office
Cestovanie
Podporujeme relokaciu v rámci spoločnosti
We can offer you interesting challenges and opportunities of a fast growing, international company. Pleasant and innovative working environment in our dynamic team. Career growth, training, possibility to work from home, team events, traveling, space for creativity and new ideas, no corporate limitations are just some of the benefits we offer.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111