Nákupca s nemcinou

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Myjava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Máš skúsenosti s nákupom priameho materiálu a služieb vo výrobe?
Riešil si vo svojej praxi dodávateľské problémy, ktoré ovplyvňujú dodávateľský reťazec a ovplyvňujú zákazníka ?
Máš skúsenosti so spoluprácou s dodávateľmi a nákupným tímom, aby ste zvýšili náklady, kvalitu a výkonnosť dodávky ?
Rád komunikuješ s dodávateľmi a vyjednávaš podmienky ohľadne ceny, kvality, včasnosti dodávok ?
Vieš sa orientovať v procese plánovania a zabezpečiť včasné usporiadanie objednávok tak, aby vyhovovali požiadavkám zariadenia ?
Bližšia špecifikácia a právomoci:
- Riešenie cenových rozdielov v procese nákupu
- Denná komunikácia v annemeckom jazyku so zahraničnými dodávateľmi
- Návrh a implementácia hodnotenia dodávateľov
- Tvorba plánu prevádzkových záležitostí zariadení
- Realizácia zmien dizajnu alebo dodávateľa s cieľom maximalizovať ziskovosť spoločnosti
- Identifikácia príležitostí na optimalizáciu nákladov
Ak si sa našiel v horeuvedených aktivitách a máš zaujímavé skúsenosti, neváhaj sa ozvať, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Požadujeme
- NJ min. úroveň B2 (plynule slovom aj písom,denná komunikacia so zahraničím)
- min. SŠ vzdalenie s maturitou
- počitačové znalosit MS Office
- prax na obdobnej pozícii vo výrobnom závode
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- odolnosť voči stresu, vysoká úroveň schopnosti argumentovať, plánovať a riadiť prácu
- pro-zákaznícka orientácia
- ochotu učiť sa
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk