PROCESNÝ INŽINIER V AUTOMOTIVE VÝROBE

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Prešov
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Iné, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 100 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Priprava a vypracovanie technologických parametrov a pracovných predpisov pre výrobné operácie
- Vykonávať skúšky nových foriem a nástrojov pre nové nábehy/ technické zmeny/ preskladnenia výroby,
- Vyroba vzoriek a predsériových dielov
- Stanoviť spôsobilosti nových a preskladnených strojov
- Pripravovať a vypracovávať návrhy pre zlepšenie technického stavu výrobných zariadení
- Vypracovať technologické predpisy a postupy potrebné pre skúšky, predsériovú a sériovú výrobu
- Riešiť technologické problémy vo výrobe, navrhovať nápravné opatrenia vyplývajúce z reklamácií
- Spolupracovať s útvarom kvality a výroby pri skúškach a testovaní dielov
- Navrhovať a predkladať riešenia pre zlepšovanie produktivity, efektívnosti a kvality výroby
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- 2 roky pracovných skúseností v automotive oblasti PODMIENKOU
- VŠ vzdelanie technického zamerania
- Komunikatívna úroveň Anglického jazyka
- Pokročilá znalosť MS Office- Word, Excel, PowerPoint
- Zodpovednosť, komunikačné a organizačné zručnosti
Benefity
- 13. plat
- jazykové kurzy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321