ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárstva - obrábacie stroje, ktorá sa nachádza priamo v Bratislave hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu ELEKTROTECHNICKÝ INŽINIER.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- navrhovanie riešení systémov pre automatizačné riešenia
- programovanie obvodov, navrhovanie káblových zväzkov
- tvorba technickej dokunemtácie
- testovanie navrhnutých systémov
- oživovanie zariadení, uvedenie a inštalácia do prevádzky
- úprava zariadení podľa požiadaviek zákazníka
- plnenie pridelených úloh
- občasná komunikácia so zákazníkmi - výrobné spoločnosti
- komunikácia a spolupráca s kolegami v rámci Európy
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti elektrotechniky/ automatizácie
- skúsenosti s projektovaním elektrických obvodov
- skúsenosti s CNC zariadeniami
- §21/ §22
- skúsenosti s AutoCAD, E - Plan, Solid works, SAP výhodou
- zodpovednosť, flexibilita, tímovosť, ochota učiť sa
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111