TEAM LEADER MZDÁROV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 000 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa členom v multikulturálnom prostredí a veďte tím mzdových analytikov.
Náplň práce:
- Vedenie pravidelných tímových ako aj individuálnych stretnutí ohľadne vývoja zamestnancov
- Motivácia tímu a zabezečenie rastu a rozvoja
- Zodpovednosť za správnosť a včasnosť spracovania miezd
- Účasť na auditoch
- Podpora manažérovi a zástup za manažéra v čase jeho/jej neprítomnosti
Požadujeme
- Minimálne 2- ročná skúsenosť s vedením tímu mzdárov alebo iného finančného tímu
- Pokročilá úroveň anglického jazyka- denná komunikácia
- Ovládanie talianskeho jazyka je veľkou výhodou
- Analytické schopnosti, multitasking, komunikatívnosť
- Schopnosť motivovať tím
Benefity
Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú predstavené na osobnom pohovore v danej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111