PAYROLL ANALYST WITH ENGLISH

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Je pre Vás oblasť „payrollu“ to pravé orechové? Máte skúsenosti so spracovaním údajov, ktoré sa týkajú miezd a komunikácia v anglickom jazyku Vám ide ako po masle?
Potom čítajte ďalej!
Obsadzujeme pozíciu, kde by ste boli zodpovedný:
- Za celý mzdový proces na oddelení za pridelenú krajinu
- Spracovanie mzdových dát zamestnancov
- Komunikácia s HR oddelením a predajcami
- Zodpovednosť za audit mzdových údajov
- Riešenie nezrovnalostí a zodpovedanie otázok zamestnancov
- Dokumentácia pracovných procesov
- Participácia na rôznych projektoch
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Minimálne 3 roky skúseností v oblasti procesovania alebo účtovania miezd alebo v oblasti HR
- Skúsenosti v oblasti miezd podmienkou (napr. spracovanie podkladov na mzdy, kalkulácia miezd, spolupráca s mzdovým oddelením atď.)
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka
- Stredne pokročilá úroveň nemeckého alebo francúzskeho jazyka je výhodou, ale nie podmienkou
- Pokročilá úroveň Excelu (kontingenčné tabuľky, funkcie ako napr. : concatenate, V/H look up atď.)
- Orientácia na detail
Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na gabriela.nankova@grafton.sk
Not fit for this position? Refer us a friend we successfully place and receive 100 EUR voucher! For more information please contact me: gabriela.nankova@grafton
.sk
Benefity
Táto spoločnosť ponúka bohatý sociálny program, home office, tréningový a rozvojový program ale aj veľmi atraktívny plat, finančný bonus a mnoho iného :)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111