SENIOR COMODITY BUYER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti, ktorá má silné postavenie v AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE na pozícii SENIOR COMODITY BUYER
- Zodpovednosť za nákup priamych materiálov pre výrobné závody v Európe
- Pomoc pri vyjednávaní s dodávateľmi a účasť na osobných stretnutiach
- Príprava podkladov a reportov
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Príprava analýz a kalkulácií
- Kontrola včasného dodania materiálu
- Strategická podpora výrobných závodov v oblasti nákupu danej komodity
- Komunikácia s výrobou a plánovaním
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Znalosť anglického jazyka úroveň B2/C1 PODMIENKOU
- Znalosť nemeckého jazyka VÝHODOU
- Skúsenosti z oblasti nákupu min. 2 roky (direct materiál)
- Skúsenosti z oblasti automobilového priemyslu min. 5 rokov
Benefity
Spoločnosť má tiež širokú škálu benefitov pre svojich zamestnancov:
- Príspevok na dopravu
- Jazykové kurzy v čase pracovnej doby
- Home office
- Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky hradené nad rámec zákona
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk