Mzdový účtovník

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa súčasťou malého tímu mzdových účtovníkov v slovenskej firme. Na starosti budete mat kompletné spracovanie mzdovej agendy pre zhruba 400 zamestnancov a takisto aj poradenstvo zamestnancom ohľadne miezd.
Ak by ste uvítali lokalitu Zlatých Pieskov, neváhajte a pošlite nám Váš životopis.
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne rok skúseností v rámci mzdového účtovníctva alebo komplexného účtovníctva
- Dynamická a komunikatívna povaha
- Znalosť cudzieho jazyka nie je potrebná, pretože sa komunikuje iba v slovenskom jazyku
Benefity
Slovenská spoločnosť ponúka benefity ako 13. plat alebo flexibilný pracovný čas.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk