Buyer with Germen language - NOVÉ NÁKUPNÉ ODDELENIE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat
1 100 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť začať pracovať pre medzinárodnú spoločnosť s rodinnou atmosférou, ktorá v Bratislave rozbieha nové nákupné oddelenie. Hľadá do svojho NOVÉHO tímu šikovných NÁKUPCOV s nemeckým alebo anglickým jazykom. Ak máte skúsenosti na pozícii nákupcu a ovládate plynulo nemecky a anglický jazyk, toto je skvelá príležitosť práve pre Vás.
Vašou náplňou práce bude:
- Nákup materiálov a služieb
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Tvorba listu dodávateľov a práca v systéme
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Práca s interným softvérom
- Komunikácia so zákazníkmi
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Skúsenosti v oblasti nákupu
- Výborné vyjednávacie schopnosti
- Dobré komunikačné schopnosti
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni PODMIENKOU
- Nemecký jazyk na plynulej úrovni PODMIENKOU
- Znalosť programu Excel na pokročilej úrovni
Benefity
Spoločnosť pre svojich zamestnancov má pripravený bohatý balík benefitov:
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Dovolenku nad rámec zákona
- Sick days
- Plne hradené stravné lístky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk