Scala developer_stačí aj skúsenosť s Javou!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Láka Ťa funkcionálne programovanie a hľadáš príležitosť, kde by si sa mu mohol naplno venovať?
Pridaj sa do tímu skúsených developerov, kde dostaneš veľa možností napredovať a robiť, čo Ťa baví!
Náplň práce:
- zodpovednosť za celý životný cyklus vývoja aplikácie
- programovanie v Scale, prípadne v Jave
- podieľanie sa na vývoji webovej aplikácie postavenej na microservises architektúre
- zapojenie sa do testovanie aplikácie
Požadujeme
-aspoň 2 ročné profesionálne skúsenosti ako Java alebo Scala developer
- znalosti alebo motivácia sa venovať Scale
- aktívna angličtina
Benefity
- možnosť home-officu
- flexibilný pracovný čas
- množstvo firemných akcií
- rôzne benefity na výber
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111