QUALITY ENGINEER IN R&D - PLASTIC PRODUCTION

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Rozvíjajúca firma ponúka možnosť získať skúsenosť vo vývoji na pozícií QUALITY ENGINEER - PLASTIC PRODUCTION. Ide o prácu v TECHNICKOM CENTRE, nie vo výrobnom závode.Náplňou práce je:
- Zodpovednosť za vedenie zoznamu materiálov a komponentov
- Riešenie kvalitatívnych problémov
- Spolupráca pri riešení kvalitatívnych problémov, zistených vo výrobe, u klienta
- Príprava testov a komunikácia s partnerskými laboratóriami
- Riešenie projektov po Q stránke
- Podieľanie sa na príprave a plánovaní auditov
- Na mesačnej báze informovanie vedenia spoločnosti o ukazovateľoch kvality
- Podieľanie sa na schvaľovaní prvotných vzoriek
- Vedenie príslušnej dokumentácie
- Komunikácia s klientom
- Služobné cesty k zákazníkom
Požadujeme
Vhodný kandidát musí spĺňať nasledujúce požiadavky:
- Ukončené VŠ vzdelanie ( technického zamerania )
- Anglický jazyk - aktívne a Nemecký jazyk min. na A2 alebo opačná kombinácia. Veľkou výhodou Aj+Nj aktívne
- Podmienkou je skúsenosť s kvalitou vo výrobnej spoločnosti
- Znalosť FMEA, 8D, PPAP, APQP - nutná
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Komunikačné schopnosti
- Ochota cestovať
Benefity
- Prijemný kolektív
- Pekné a čisté prostredie technického centra
- Kľudné prostredie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321