Quality Engineer ! Automotive !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Zlaté Moravce
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.
- Vytvárať, preskúmavať a aktualizovať plány kontroly a riadenia, FMEA, reverznej FMEA, kontrolné postupy (vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola, SPC),
- Vykonávať vstupnú kontrolu komponentov
- Školenie pracovníkov
- Kontrolovanie plnenia požiadaviek zákazníka a dodržiavania zvláštnych požiadaviek zákazníka vo výrobnom procese
- Sledovať časový plán auditov a včas vykonávať príslušné plánované audity
- Vytvárať a aktualizovať vzorkovníky pre pracoviská
- Vypracovávať žiadosti o zákaznícku odchýlku a aktívne komunikovať so zákazníkom s cieľom získať jej schválenie
- Zaznamenávať všetky zákaznícke i dodávateľské reklamácie, koordinovať ich riešenie metódou 8D, alebo inou metódou požadovanou zákazníkom. Sledovať zavádzanie nápravných a preventívnych opatrení
- Zabezpečovať re-PPAP od dodávateľov
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Znalosť požiadaviek noriem ISO 9001:2015 a IATF 16 949:2016
- Znalosť metodík 8D, 5Why, FMEA, tvorba plánov kontroly a riadenia
- Znalosť anglického jazyka slovom a písmom
- Znalosť technológie tvárnenia za studena
- Skúsenosť z automobilového priemyslu PODMIENKOU !
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk