Špecialista v GASTROBIZNISE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Gastronómia, Chemický priemysel, Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 350 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Zaujímaš sa o GASTROBIZNIS? Máš skúsenosti ako prevádzkar reštaurácie alebo bagetérie a hovoríš plynule po anglicky? Potom si vhodný kandidát na pozíciu, ktorej náplňou práce je:
- Zodpovednosť za chod prevádzky
- Príprava a plánovanie rozpočtu prevádzky
- Vytváranie nových receptov ich príprava a následné naceňovanie
- Riešenie vzniknutých problémov, hľadanie príčin vzniku a navrhovanie zlepšení
- Monitorovanie aktuálnosti trhu, zavádzanie nových trendov a orientácia na zákazníka
- Komunikácia so zahraničnými kolegami a dodávateľmi
- Príprava, tvorba a realizácia cenotvorby
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Vzdelanie v odbore hoteliérstvo, gastronómia, ekonómia alebo biznis
- Skúsenosti s vedením prevádzky
- Aktívna úroveň anglického jazyka - komunikácia so zahraničnými kolegami
- Orientácia v legislatíve o bezpečnosti potravín a potravinovom kódexe
- Znalosť programu Excel na pokročilej úrovni
- Znalosť programu SAP - výhodou
- Komunikačné a organizačné zručnosti
- Skúsenosti s prípravou kávy a kontrolou kvality kávy sú veľkou výhodou
Benefity
Spoločnosť ponúka bohaté výhody:
- Kvalita odvedenej práce a individuálny výkon sú ocenené ročnými odmenami
- Flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z domu
- Univerzálne darčekové poukážky na šport, rekreáciu a kultúru
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť
- Príspevok na doplnkové dôchodkove sporenie
- Príspevok na výučbu anglického jazyka
- Zľava na vybrane firemne produkty
- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- Firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk