Špecialista v oblasti účtovníctva a financii

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Bytča
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme dynamického človeka na účtovníctvo a financie. Máš rád/a čísla a nebojíš sa nových vecí? Využíval/a si odbornú angličtinu vo svojej praxi? Poď do toho s nami!
Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa so skúsenosťami, ktoré nadobudol-a počas štúdia formou brigád alebo stáží vo výrobných spoločnostiach.
Vašou náplňou práce bude:
-denná komunikácia v anglickom jazyku
-tvorba faktúr
-správa objednávok
-týždenný a mesačný reporting
-monitorovanie KPI a rozpočtu
-spracovanie a prezentácia analýz
-tvorba a rozvoj finančných postupov
-spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti - support
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- VŠ ekonomického smeru
- Skúsenosti v oblasti financií/úťtovníctva vo výrobnej spoločnosti
- Aktívna znalosť anglického jazyka (denná komunikácia, reporting)
- Schopnosť pracovať v tíme
- Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321