Projektový manažér

Miesto práce
Celé slovensko, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre nášho klienta zaujímavú spoločnosť v Lúčenci momentálne obsadzujeme pozíciu Projektový manažér.
Keďže pozícia je projektová kandidát môže väčšinu čas pracovať flexibilne aj zo svojho domova.
Hlavnými zodpovednosťami na tejto pozícií je:
- Riadenie implementácie vysokého počtu paralelných medzinárodných projektov
- Vedenie tímu koordinátorov projektov a zamestnancov
- Komplexné plánovanie veľkého počtu nových projektov
- Zlepšovanie súčasného systému, spracovanie a navrhovanie nových, aby sa zjednodušili každodenné operácie
- Správa a dohľad nad dôvernými dokumentmi
- Komunikácia s partnermi a zainteresovanými stranami
- Posilnenie a budovanie nových vzťahov s partnermi
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
- 5 rokov pracovných skúseností v oblasti riadenia projektov
- Logické a analytické myslenie
- Zodpovedný prístup
- Znalosť anglického jazyka - PODMIENKOU
- Systematický prístup
- Schopnosť riadiť tím
- Výborné prezentačné zručnosti
Benefity
- účasť na školeniach a odborných kurzoch
- voľné vstupy na kultúrne/športové podujatia
- priestor na osobný rozvoj a sebarealizáciu
- práca v príjemnom pracovnom prostredí
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111