GLOBAL SOURCING MANAGER

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Turčianske Teplice
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zodpovednosť za koordináciu aktivít obstarávania elektromechanických komponentov
- Aktívne vyhľadávanie a akvizícia nových dodávateľov
- Dohadovanie obchodných podmienok na lokálnej a globálnej báze
- Vytváranie dodávateľského portfólia s cieľom posilniť stratégiu spoločnosti
- Vypracovanie stratégie obstarávania za zverené kategórie
- Optimalizácia portfólia dodávateľov
- Práca v internom systéme SAP
Požadujeme
- VŠ vzdelanie (manažment, logistika, obchod apod.)
- Prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
- Skúsenosti s vyhľadávaním zahraničných dodávateľov - PODMIENKA
- Anglický jazyk - pokročilý (C1)
- Obchodná korešpondencia - pokročilý
- MS Office (Excel, Word, PowerPoint) - pokročilý
- SAP - pokročilý
- Vodičské oprávnenie typu B
- Výborné vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- Schopnosť budovať perspektívnu spoluprácu s dodávateľmi
- Orientácia na výsledky
- Dynamická osobnosť
- Precíznosť
Benefity
- Bonus za globálne ukazovateľe
- Pružná pracovná doba
- 13. plat
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321