NÁKUPCA NEPRIAMEHO MATERIÁLU

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Malacky
Automobilový priemysel, Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 500 - 3 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať pre dodávateľa Tier1 v AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE na pozícii NÁKUPCA NEPRIAMEHO MATERIÁLU.
Vašou náplňou práce bude:
- Nákup nepriamych materiálov a služieb pre lokálny závod ale aj tie zahraničné
- Zodpovednosť za vyhľadávanie vhodných dodávateľov a vyjednávanie podmienok
- Zodpovednosť za vyhodnocovanie existujúcich dodávateľov a udržiavanie dobrých vzťahov
- Dodržiavanie KPI´s a stanovených cieľov
- Vytváranie analýz, kalkulácií a reportov zahraničnému manažmentu
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Prax a orientácia v automobilovom priemysle PODMIENKOU
- Skúsenosti v oblasti interiors product PODMIENKOU
- 3 až 5 rokov skúsenosti v nákupe
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
- Nemecký jazyk na aktívnej úrovni VEĽKOU VÝHODOU
- Výborné vyjednávacie schopnosti
- Výborné prezentačné schopnosti
- Ochota cestovať
Benefity
- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch.
- Individuálny spôsob odmeňovania
- Príspevok na dochádzku
- Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk