SENIOR BUYER INDIRECT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti, ktorá má silné postavenie v AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE na pozícii NÁKUPCA NEPRIAMEHO MATERIÁLU.
- Zodpovednosť za nákup nepriamych materiálov pre výrobné závody v Európe
- Vyjednávaní s dodávateľmi a účasť na osobných stretnutiach
- Príprava podkladov a reportov
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Príprava analýz a kalkulácií
- Strategická podpora výrobných závodov v oblasti nákupu danej komodity
- Navrhovanie úspor na zverených komoditách
Požadujeme
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovní - úroveň B2/C1
- Skúsenosti z oblasti nákupu min. 2 roky na indirect
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu min. 5 rokov
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111