SENIOR NÁKUPCA - NEPRIAMY MATERIÁL

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracovať pre AUTOMOBILOVÚ SPOLOČNOSŤ a zároveň necestovať do logistických parkov? Ak máte skúsenosť z výrobného prostredia a chcete pracovať priamo v centre v jedných z najkrajších budov v Bratislave a vyhnúť sa ranným kolónam – poďte pracovať ako NÁKUPCA NEPRIAMEHO MATERIÁLU pre nášho klienta.
Za čo budete zodpovedať?
- Zodpovednosť za nákup nepriamych materiálov pre výrobné závody v Európe
- Vyjednávanie s dodávateľmi a účasť na osobných stretnutiach
- Príprava podkladov a reportov
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Príprava analýz a kalkulácií
- Strategická podpora výrobných závodov v oblasti nákupu danej komodity
- Navrhovanie úspor na zverených komoditách
Požadujeme
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - každý deň budete komunikovať s dodovateľmi a kolegami v rácmi celej Európy
- Skúsenosti z oblasti nákupu min. 2 roky
- Skúsenosti v oblasti automobilového priemyslu, alebo inej výrobnej spoločnosti
- Schopnosť rýchlo nadviazať dobré vzťahy mimo organizácie aj v rámci jednotlivých oddelení v spoločnosti
Benefity
- 13. garantovaný plat
- Stály počet stravných lístkov aj počas PN/ dovolenky
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk