Frontend developer pre Network Virtualization

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 100 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pracoval si na rôznych projektoch pre vývoj webových aplikácii? Chceš pracovať na medzinárodnom projekte s využívaním nových a zaujímavých technológii? Máme pre teba úplne nový projekt v internom startupe, kde budeš mať možnosť udávať smer a experiemntovať!
Čo budeš vyvíjať?

- Projekt zameraný na Network Function Virtualizaciu
- Techstack: Kubernetes, Docker, Jenkins, Typescript, Rest API
Požadujeme
- Skúsenosti s vývojom v Angulari alebo v inom FE frameworku
- Skúsenosť s Typescript, Angular, Kubernetes, Docker, Jenkins, Typescript, Rest Api
- Komunikatívna Angličtina
Benefity
Slovakia:
- Sickness compensation plan
- Company contribution to pension fund
- Annual bonus
- Sport & Culture
- Private medical program
- Extensive Life and Disability Insurance
- Special bonus for the important life events e.g. birth of child, marriage
- Flexible working
- Numerous lifestyle discounts
- Company events
- Parking
- Award winning ‘AT&T University’
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111