C++ Developer

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chcete aby Vaše aplikácie používali na letiskách, vojenských základňach či výskumných staniciach na Antarktíde?
Teraz máte príležitosť vyvíjať meteorologický SW pre celý svet!
Budete:
-vyvíjať aplikácie v C++ na zber a spracovanie dát v real time, ich vizualizáciu v mapách a modeloch.
-multiplatform sw beziaci na Linux aj Windows platforme - môžete si vybrať na akej platforme budete vyvíjať
-čaká Vás tiež veľa práce s optimalizáciu algoritmov s ohľadom na rýchlu odozvu.
Vyvíja sa v C++11/14, boost libraries, QT4/5
Požadujeme
- aspoň 1 rok skúseností s vývojom v C++
- porozumenie optimalizácii algoritmov na CPU/pamäť/časovú komplexitu
- vytváranie GUI s Qt - výhodou
- skúsenosť Python výhodou
- aktívna angličtina
Benefity
- výška výslednej mzdy je dohodou na základe reálnych skúseností a zručností kandidáta
- finančné bonusy na mesačnej aj ročnej báze
- flexibilný pracovný čas (10-15)
- home-office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk