EXPERT OCEŇOVANIA

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ovládate zložitejšie funkcie v Exceli? Označili by ste sa, ako analytický typ, no zároveň radi komunikujete? Radi by ste cestovali na služobné cesty? Ak áno, táto pozícia by mohla byť práve pre Vás.
Hlavnou náplňou práce je:
- Riadenie cien a objemu vo veľkoobchode
- Pravidelná podpora a poskytovanie dát ohľadom monitorovania cien
- Aktívny kontakt s regionálnym trhom
- Rozhodovanie a koordinácia operácii v internom plánovaní, zásobovaní
- Plánovanie rozpočtov
- Finančné predpovede trhu
- Aktívne riadenie odchýlok pri produktoch
Požadujeme
- Min. 5 ročná finančná pracovná skúsenosť
- Anglický jazyk pokročilý B2 – aktívna komunikácia
- Nemecký alebo maďarský jazyk výhodou
- Ekonomické alebo Finančné vzdelanie
- Dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- Analytické myslenie
- Znalosť SAP
- Excel na pokročilej úrovni – znalosť zložitejších funkcii, ako kontingenčné tabuľky a vnorené funkcie vo vzorci
Benefity
Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111