CENOVÝ KALKULANT

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 700 - 2 100 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Petrochemická spoločnosť hľadá odborníka v oblasti pricingu.
Vaše hlavné zodpovednosti budú:
- Rozpočtovanie jednotlivých produktov, ich oceňovanie
- Zostavenie cenovej stratégie, predajnosti jednotlivých produktov
- Monitorovanie prideleného rozpočtu, zostavenie finančného plánu
- Sledovanie trhových cien konkurenčných produktov
Požadujeme
Kandidát musí spĺňať nasledovné:
- 5 a viac rokov skúseností v oblasti pricingu, ideálne z výrobnej spoločnosti alebo inej relevantnej
-Plynulá komunikácia v anglickom jazyku (min. B2)- pravidelná komunikácia s kolegami a klientami zo zahraničia
- MS Excel na pokročilej úrovni
- Komunikatívna osobnosť
Benefity
Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú predstavené spoločnosťou na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111