Staň sa špecialistom pre oblasť mzdového účtovníctva

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Ľudské zdroje a personalistika, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Bavili Vás v škole mzdy? Zároveň však nemáte skúseností práve v tejto oblasti a radi by ste ich získali?
Tak dlhšie neváhajte a pošlite nám svoj životopis!
Náplň práce:
- procesovanie dát a údajov v internom systéme
- komunikácia s externými oddeleniami
- konsolidácia dát z HR oddelenia
- kontrola a audit podkladov pre mzdové oddelenie
- príprava podkladov a dokumentov pre mzdové oddelenie
- príprava reportov na základe pokynov
- podpora účtovnému oddeleniu
- administrácia a spracovanie dokumentov ohľadom práce neschopnosti zamestnancov
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom) na úrovni B2
- zodpovednosť a schopnosť plniť úlohy načas a presne
- samostatnosť
- analytické myslenie
*V platové ohodnotenie podľa relevatných pracovných skúseností (mzdový účtovník, účtovník, financie)
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111