Asistentka

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Máš dynamickú osobnosť a hľadáš pracovnú pozíciu na ktorej si poriadne „pričuchneš“ aj k HR procesom? Tak pokračuj v čítaní inzerátu. Ako asistent/ka budeš robiť celkový support v oblasti administratívy a v prípade otvorenia novej pracovnej pozície v spoločnosti podporíš celý HR proces.
Ďalej ťa bude čakať mix zaujímavých úloh ako napríklad...
- pripravíš kancelárske priestory, reporty a budeš koordinovať pracovné cesty
- pripravovať firemné priestory
- postaráš sa o vzácne návštevy
- v rámci HR administratívy sa oboznámiš s evidenciou dochádzky a stravných lístkov
- podpora vedienia spoločnosti
Požadujeme
Ak sa zaujímaš o túto pozíciu a spĺňaš nasledovné kritéria neváhaj poslať CV:
- máš už pracovnú skúsenosť z recepcie alebo administratívy
- ovládaš anglický jazyk na úrovni B2
- máš vysokoškolské vzdelanie, ideálne ak je zamerané na oblasť ľudských zdrojov
- vieš ako efektívne používať MS Office (Word, Excel, Power Point)
- máš dynamickú osobnosť
Benefity
Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111