FINANČNÝ CONTROLLING- HOLÍČ

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pozícia finančného controllera Vám ponúka rôznorodú náplň práce a to:
- Kontrola výkazu ziskov a strát na projektovej úrovni
- Analýza odchýliek rozpočtu
- Spolupráca pri tvorbe ročného plánu
- Pravidelný týždenný a mesačný reporting
- Účasť na mesačnej uzávierke
- Rekonciliácie záväzkov a pohľadávok
- Ad-hoc analýzy
Požadujeme
Požiadavky na vhodného kandidáta:
- Minimálne ročná skúsenosť s finančným controllingom alebo trojročná skúsenosť na pozícii komplexného účtovníka
- Komunikatívna a plynulá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni minimálne B2
- Znalosť oboch jazykov na plynulej komunikatívnej úrovni je veľkou výhodou
- Pokročilá úroveň MS Excel
- Skúsenosť z výrobnej spoločnosti je výhodou
- Analytické myslenie, samostatnosť, odolnosť voči stresu
Benefity
Spoločnosť ponúka rôzne benefity a budú predstavené samotnou spoločnosťou na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111