ADMINISTRATÍVNA pozícia v oblasti HR s ANGLICKÝM a NEMECKÝM jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví ťa administratíva v oblasti HR, chceš uplatniť svoje jazykové znalosti a máš zmysel pre detail? Ak je tvoja odpoveď áno, tak neváhaj a začni už dnes!
Tvojou náplňou práce bude:
- Spracovávanie HR procesov, ako napríklad nástupy, zvyšovanie a znižovanie miezd, ukončovanie pracovných pomerov, a iné.
- Budeš robiť kompletnú podporu HR Business partnerom
- Naučíš sa ako vyzerá interný systém SAP
- Práca s interným systémom a spracovávanie procesov prostredníctvom mailov
Požadujeme
Pošli svoje CV ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
- Máš ukončené stredoškolské štúdium s maturitou
- Aktívne využívaš ANGLICKÝ a NEMECKÝ jazyk na úrovni B2
- Máš pocit, že komunikácia je tvojou silnou stránkou
- Vieš pracovať v programe EXCEL na základnej úrovni
- Si ochotný s času na čas pracovať aj nad rámec svojich povinností
Benefity
- 13. garantovaný plat
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
- Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bonus pri presťahovaní
- Home OfficeHome Office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111