Zvládneš mzdovú agendu a k tomu aj nábor zamestnancov?Pracuj na skráteny úväzok.

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Ľudské zdroje a personalistika, Účtovníctvo a audit
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
600 - 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáte prácu na 4 hodiny denne a nevadí Vám mužský kolektív? Máte skúsenosti so mzdovou agendou a orientujete sa vo svete HR? Máme pre Vás vhodnú pozíciu, ktorej náplňou práce bude:
- Zastrešenie HR agendy - budeš mať na starosti nábor zamestnancov, prípravu pracovnoprávnych dokumentov, administratívnu podporu a celkovú starostlivosť o zamestnancov
- Mzdová agenda - príprava podkladov, kalkulácia a spracovanie miezd
Požadujeme
Vhodný kandidát pre nášho klienta by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- nevyhnutná znalosť mzdovej agendy
- skúsenosti s HR oblasťou - nábor kandidátov, selekcia CV, pohovory
- komunikačné a organizačné schopnosti
- ochota pracovať na DOHODU - 20 hodín týždenne.
Benefity
Na tejto pozícií na Vás čakajú výhody ako:
- flexibilná pracovná doba + možnosť home office
- stravné lístky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122