Hľadáme kontrolórov kvality na 1 zmenu v Nitre!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
780 - 850 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu v oblasti automotive, ktorý sa zameriava predovšetkým na kvalitu a výsledky.
Náplň práce:

- triediace práce
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola
- mechanické úpravy a opravy
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- kontrola jednotlivých dielov a ich funkčnosti
Práca sa vykonáva v jednozmennej prevádzke od 7:00 -15:00 hod!
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- prax na podobnej pozícii najmenej 1 rok
- precíznosť
- flexibilita
- ochota manuálne pracovať
Benefity
- profesionálne zaškolenie
- dlhodobá spolupráca v medzinárodnej spoločnosti
- práca pre jedného z popredných dodávateľov pre JLR
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111