ADMINISTRÁTOR OPERATÍVNEHO NÁKUPU

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Poprad
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
950 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zabezpečuje dostupnosť materiálu na základe výrobných plánov a harmonogramov
- Vypracováva analýzy požiadaviek materiálov pre výrobu
- Sleduje, analyzuje a vypracováva správy o činnosti dodávateľov
- Zabezpečuje podporu pre výrobné činnosti využívaním informácií, ktoré ponúka systém, alebo ktoré poskytujú dodávatelia
- Vypracováva objednávky na pridelené výrobky v súlade s dodávateľskými zmluvami
- V prípade potreby prepracováva objednávky
- Je v spojení s dodávkami od dodávateľov, sleduje objednané materiály
- Dohliada, aby bol materiál dodaný včas
- Vypracováva plány na znižovanie a optimalizáciu zásob
Požadujeme
- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Minimálne 2 roky skúseností na podobnej pracovnej pozícii v strednej alebo veľkej výrobnej spoločnosti
- Pokročilá znalosť postupov a metód plánovania
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka (min.B2) - PODMIENKA
- MS Office - užívateľská úroveň
- Skúsenosť s prácou v systéme SAP - vítaná
Benefity
- Pružná pracovná doba
- Príspevok na dopravu
- Ostatné benefity budú prezentované na pracovnom pohovore
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321