Travel Coordinator

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Náš klient hľadá šikovnú posilu na pozíciu Project Administration/Travel Coordinator. Ak Ťa baví organizácia služobných ciest a s tým spojená administratíva, veľmi radi Ťa uvidíme na pohovore.
Hlavná náplň práce:
- rezervácia hotelov, leteniek
- podpora projektových manažérov a manažovanie pracovných ciest
- starostlivosť o pridelené projekty
- komunikácia vrámci oddelenia, najmä úzka spolupráca s projektovými manažérmi
- ad-hoc reporting
- práca s MS Excel
Miesto výkonu práce: Rožňavská ulica
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- min. SŠ vzdelanie
- anglický jazyk na úrovni B2 (komunikatívna úroveň)
- pokročilá znalosť MS Excel
- ochota pracovať a proaktívny prístup k práci
- schopnosť samostatne zvládať pridelené úlohy a výborne zvládnutý time management
Benefity
Spoločnosť ponúka pekný balík benefitov:
- stravné lístky v hodnote 3,60 EUR na deň - plne hradené klientom
- jazykové kurzy
- masáže a smoothies na pracovisku
- multisport karta
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122